Telefon: 731 895 450

Email: salon@rianoptyk.pl

Okulary z refundacją NFZ

Optyk dla dzieci

DZIECIĘCY KĄCIK.jpg

Optyk dla dzieci

Dla Twojego dziecka proponujemy szeroką gamę okularów korekcyjnych. Niezależnie od wieku Twojej pociechy u Nas znajdziesz najlepszy wybór oprawek, od niemowlaka przez przedszkole, szkołę aż do nastolatka.

Naszym celem jest opieka optyczna nad najmłodszymi klientami. Dziecko nosi i używa okularów całkiem inaczej niż dorosły. I dlatego dla dzieci oferujemy bezpieczne i trwałe oprawy okularowe oraz odporne soczewki plastikowe. Posiadamy oprawy antyalergiczne, w wielu wzorach , kształtach i przede wszystkim kolorach jakie lubią dzieci.

Mamy świadomość, iż praca z dziećmi polega na dużej cierpliwości, trzeba często używać forteli, aby okularki znalazły się na nosku dziecka i najważniejsze, aby dziecko je zaakceptowało. Wybór okularów zawsze musi być potwierdzony przez przyszłego właściciela, gdyż w przeciwnym razie może później wystąpić niechęć do noszenia okularów. A tego nie chcemy, ani My, ani rodzice. Jako rodzic dajmy dziecku szansę podjęcia decyzji o wyborze oprawy, aby poczuło się samodzielne, co zaowocuje, tym iż dziecko chętnie będzie nosiło wybrane przez siebie okulary. W Naszym salonie dokładamy wszelkich starań, aby dziecko jak i rodzice byli zadowoleni z wyboru.

U nas znajdziesz okulary dla swojego dziecka!

Ale nie zapominamy również o dorosłych, ponieważ rodzice też noszą okulary – dla nich przygotowaliśmy ofertę modnych i interesujących opraw okularowych.

Wybierając się z dzieckiem po dobór okularów proponujemy zarezerwować sobie minimum godzinę. Dziecko musi zapoznać się z nowym otoczeniem i sytuacją, zaaklimatyzować w „świecie okularów”.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dbajmy razem o wzrok Naszych dzieci.